Hot ponuky

Balič, skladník, picker

Super práca v sklade, nástup ihneď, ubytovanie, doprava a strava zdarma !

Informácie o pracovnom mieste:
  • Miesto práce: Galanta
  • Ponúkaný plat (brutto): 950 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Prevoz výrobkov, materiálov na VZV a NZV na elektrický pohon v rámci skladu. Nakladanie, vykladanie kamiónov. Práca nie len na vozíku ale aj s bremenami, prekladanie, balenie.

Zamestnanecké výhody, benefity:

  1. stravné lístky 3,38 € (bez zrážky),
  2. ubytovanie a doprava je zdarma,
  3. príplatok za nadčas 25 %, práca v noci 20 %, za sobotu 50 %, nedeľa a sviatok 100 %,
  4. výkonnostný bonus od 50 do 150 €,
  5. dochádzkový bonus po odpracovaní celého mesiaca 100 € každý mesiac,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná: Firma pracujúca v elektrotechnickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca:

Požadované vzdelanie:

základné vzdelanie

stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe: 1

Miesto: Galanta

Mzda: 950,- €

Ak máte záujem o túto pracovnú ponuku
prosím pošlite nám správu s kontaktnými údajmi na Vás:

Prosím spočítajte 4 a 3.